PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Úterý 23.07.2024
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Řekli o jednání členského fóra

Členské fórum hodnotíme kladně včetně společenského večera a prohlídky Jihlavy zakončené před odjezdem neformálním posezením v hospůdce a malinkou oslavou mých narozenin dne 14. září. Takováto setkání považujeme za nejvýše zdravá a doufáme, že nezůstane jen u setkání na členském fóru jednou za rok.
Nápad se sportovními akcemi není špatný. Myslím, že každý člen asociace je v nějakém zajímavém koutu republiky a v rámci těchto setkání by se daly tyto kouty navštívit. Za informační centrum Vrbno navrhujeme například setkání na posledním sněhu v Jeseníkách se zatím blíže neurčenou srandou (duben 2001) podle sněhové pokrývky a volných ubytovacích kapacit.

Slávek Tejnský a Lenka Bednaříková, IC Vrbno pod Pradědem

Platnost obrázku vypršela.

Barvy ČCCR při Malé pardubické hájil Petr Kratochvíl. Jeho kolegům sdělujeme, že jim ostudu neudělal.
Píši, abych vám sdělila svůj názor na valnou hromadu asociace. Dalo by se říci jedním slovem, a to - skvělé! anebo také hesly: plno kontaktů, spousta názorů, spousta nadšenců pro danou věc a k tomu všemu "pracovnímu i nepracovnímu” mumraji i příjemná atmosféra. A proto ještě více stojíme o členství ve vaší asociaci. Ona to není, jak jsem si původně myslela, jen nějaká "asociace”, kterou uměle udržuje někoolik lidí, ale je to živý organismus, plný energie. Slibuji, jestli se staneme členy asociace, že budu pravidelně jezdit na tato příjemná setkání, protože to má pro mne obrovský přínos.

Renata Polišenská, MIC Uherské Hradiště

Chceme všem účastníkům poděkvoat za příjemně strávené dny, které byly jistě přínosem pro naše informační a turistické centrum. Náš dík patří pořadatelskému městu, které nám všem připravilo příjemné okamžiky na nejvyšším, ale i nejnižším místě tohoto krásného města.Navázali jsme mezi sebou spoustu kontaktů a v rmci naší spolupráce Vám chceme nabídnout naše služby s tím, že se na náš můžete obrátit s dotazy, připomínkami, ale i rezervacemi.

Martin Hák a pracovníci Unios tourist Service, Český Krumlov

Chci moc poděkovat za příjemně strávené dny. Jedničku třikrát podtrženou píšu Ivance z Jihlavy (pozn. redakce Ivaně Mahelové, člence rady a zároveň zástupkyni Sdružení Vysočina).
Pokud jde o změny, je opravdu nezbytně nutné všechno to formální hlasování, komise atd. atd.? Není to už o něčem jiném? Není to jako za totáče? Jiste by se to dalo zjednodušit nějkaými protinávrhy nebo souhlasem a více času než čtením přečteného věnovat diskusi a praktickým poznatkům a zkušenostem jednotlivých center.

Blanka Dohnálková, DT-SERVICE, Praha

Myslim, že jsme společně opět prožili dva smysluplné dny. Jednání členského fóra probíhalo hladce. Už skutečnost, že byl zaznamenán rekord v počtu přítomných zástupců /íček/ svědčí o zájmu členů o asociaci.
Společenský večer nabral správné obrátky a přispěl k tomu, že jsme se opět lépe poznali a našli k sobě cestu. Dobré je, že si všichni tykáme a nikomu to nedělá problém. Je vidět, že se všichni umí bavit a že se nestydí dát průchod emocím, což se jasně ukázalo při "koňských dostizích”. Dík patří Luďkovi Šormovi z Pardubic, že jako první přišel s nápadem připravit závod, v němž nejde o nic a přitom o všechno. Legrace to byla parádní, některé kreace a nápady šly za hranice fantazie (viz klapky na očích zhotovené z pivních tácků, červená růže ve vlasech jednoho ze závodníků apod.).
Budu rád, když Luděk najde následovníky a podaří se uspořádat turnaj v jiných sportovních dovednostech. Myslím, že je v našich řadách několik schopných jedinců, kteří se tohoto úkolu zhostí. Osobně vítám jakoukoli příležitost se společně setkat.

Emil Fedoš, IC Správy Pražského hradu

Platnost obrázku vypršela.

Přípravě tomboly se s nasazením všech sil věnovala Marie Talafantová
Na jihlavském fóru se nám mooooooc líbilo, i ve městě. Souhlasíme se soutěží o putovní pohár. Už máme vymyšlenou báječnou "Smetanovskou soutěž”. Šormova Malá pardubická byla výtečná. Společenský večer byl vydařený. Náměty bychom také měli.
Máme připomínku k webovym stranám asociace. Bylo by vhodnější seřazení členů asociace podle abecedy pro větší přehlednost.

Blanka Brýdlová a Lenka Vindysova, IC Litomyšl

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 15.11.2000
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA